HeLLo ThErE

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

HeLLo ThErE

Mesaj Scris de ellenutza14 la data de Sam Noi 28, 2009 4:27 pm

Hy all!Ma numesc Ellena..ji mi se mai spune ji Nutza(NutzZza)...am 1,67,par saten,ochi caprui...sunt din Codlea..aja...ji cam atat cu astea...now let's talk about...my soul:)...sunt de obicei o fire destul de glumeatza si deschisa...dak am ceva cu cineva ii spun in fatza si gata...ink ceva...foarte important...i love my friends:X:X:X...poate k nu sunt ei foarte multi ..dar ne distream..ne mai ji certam...dar ne impacam..dupa traditzie:))...oricum...my friends are the best...ji ii besk:X:X:X...aja...deci...Music is my soul..deci sper k se intelege k iubesk muzik:P:X:))..aja...ce s va mai zic...a da ...favourite music:rap,hip-hop,rock,punk ji crek km atat...hmmm...favourite colours:albastru:X,verde,roshu,negru,roz,mov,galben(k tot mi-am adus aminte...st o fire geloasa>...eh),ji altele..dar in special astea:P...favourite drinks:cola,pepsi,sprite,burn,redd's,ji crek atat:-??...aqm...let's see...ce-mi place s fac:s stau cu prietenii,sa rad,sa ma plimb moooolt,sa stau pe net,s ascult muzik in ore,sa dansez,sa cant...aja knd ma apuca,sa dorm fff mult ji normal k imi plac baietzii dragutzi:X:X:X:))...aja..aqm k jtiti ce imi place s fac...let's talk about my dislikes:pitzipoancele ji cocalarii:)),sa invat,persoanele q 2 fetze,invidia,minciuna(eh na...ji eo mai mint:P...dar nu mereu),regulile,ji...crek km atat...animeuri preferate:..intotdeauna mia placut Hell Girl,Death Note...ji altele...dar astea sunt pe primul loc:D...

ellenutza14
New Fan

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 20
Localizare : CoDlEa CiTy
Data de inscriere : 28/11/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: HeLLo ThErE

Mesaj Scris de Crazygirl93 la data de Joi Dec 03, 2009 11:22 am

Heya!Welcome ^^

Crazygirl93
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 290
Varsta : 23
Localizare : maybe from hell....or heaven??
Data de inscriere : 12/07/2008

Vezi profilul utilizatorului http://iloveanimeforever.forumotion.net

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum